Edukacja / EducationPomoc socjalna / Income Zdrowie / Health
Instagram Facebook Linkedin Twitter Youtube

WOLONTARIUSZE COLGATE-PALMOLIVE WYREMONTOWALI TPD PRAGA-PÓŁNOC

15 listopada 2017r. pracownicy firmy Colgate-Palmolive przeprowadzili akcję remontową w placówce Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Praga – Północ przy ulicy Wileńskiej w Warszawie.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Praga Północ w Warszawie jest organizacją zajmującą się opieką i wychowaniem dzieci oraz niesieniem pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji. Oferują podopiecznym fachową opiekę pedagogiczną, pomagają w odrabianiu lekcji, organizują czas wolny, zapewniają smaczny posiłek.

Dzień wolontariatu rozpoczęliśmy od krótkiej prezentacji działań prowadzonych w TPD, dzięki której pracownicy mogli dowiedzieć się więcej o funkcjonowaniu świetlicy. Następnie wolontariusze przygotowali dwa pomieszczenia pod malowanie. Jednym z nich była sala edukacyjna, gdzie dzieci odrabiają lekcje. Jest to przestrzeń, która stwarza najmłodszym możliwość prawidłowego rozwoju i służy pedagogom w codziennej pracy wychowawczej. Pracownicy z wielkim zapałem pomalowali ściany i sufity w pomieszczeniach. Od dzisiaj pachną świeżością!

Dotychczas w podwórku na placu zabaw przy TPD była tylko karuzela i drabinki wspinaczkowe. Brakowało huśtawek. Dzięki wsparciu firmy Colgate-Palmolive zamontowano 2 huśtawki dla dzieci, jedną wiszącą i drugą typu „ważka”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom firmy Colgate-Palmolive za okazane serce i otoczenie ciepłem podopiecznych placówki. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z akcji.

 

W sierpniu 2018 roku Fundacja United Way Polska połączyła się z Fundacją Znajdź Pomoc.
Aktualna strona internetowa Fundacji wygaśnie w dniu potwierdzenia nowego wpisu organizacji do KRS.
Zachęcamy do odwiedzenia nowej strony: www.znajdzpomoc.pl

—————

In August 2018, the United Way Polska Foundation merged with the Find Help Foundation.
The current Foundation website will expire on the day of confirmation of the new organization entry to the National Court Register.
We encourage you to visit the new website: www.znajdzpomoc.pl

Wesprzyj -GIVE