Edukacja / EducationPomoc socjalna / Income Zdrowie / Health
Instagram Facebook Linkedin Twitter Youtube

WOLONTARIUSZE COLGATE-PALMOLIVE WYREMONTOWALI TPD PRAGA-PÓŁNOC

15 listopada 2017r. pracownicy firmy Colgate-Palmolive przeprowadzili akcję remontową w placówce Towarzystwa Przyjaciół Dzieci Praga – Północ przy ulicy Wileńskiej w Warszawie.

Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Praga Północ w Warszawie jest organizacją zajmującą się opieką i wychowaniem dzieci oraz niesieniem pomocy rodzinom znajdującym się w trudnej sytuacji. Oferują podopiecznym fachową opiekę pedagogiczną, pomagają w odrabianiu lekcji, organizują czas wolny, zapewniają smaczny posiłek.

Dzień wolontariatu rozpoczęliśmy od krótkiej prezentacji działań prowadzonych w TPD, dzięki której pracownicy mogli dowiedzieć się więcej o funkcjonowaniu świetlicy. Następnie wolontariusze przygotowali dwa pomieszczenia pod malowanie. Jednym z nich była sala edukacyjna, gdzie dzieci odrabiają lekcje. Jest to przestrzeń, która stwarza najmłodszym możliwość prawidłowego rozwoju i służy pedagogom w codziennej pracy wychowawczej. Pracownicy z wielkim zapałem pomalowali ściany i sufity w pomieszczeniach. Od dzisiaj pachną świeżością!

Dotychczas w podwórku na placu zabaw przy TPD była tylko karuzela i drabinki wspinaczkowe. Brakowało huśtawek. Dzięki wsparciu firmy Colgate-Palmolive zamontowano 2 huśtawki dla dzieci, jedną wiszącą i drugą typu „ważka”.

Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom firmy Colgate-Palmolive za okazane serce i otoczenie ciepłem podopiecznych placówki. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z akcji.

 

Wesprzyj -GIVE