Edukacja / EducationPomoc socjalna / Income Zdrowie / Health
Instagram Facebook Linkedin Twitter Youtube

Wolontariat pracowników banku BGŻ BNP Paribas

22 lipca pracownicy Banku BGŻ BNP Paribas wzięli udział w akcji remontowej na rzecz naszej partnerskiej organizacji – Stowarzyszenia SPOZA w Warszawie.

15 pracowników Banku z wielkim zapałem odmalowało dwie sale, które służą na co dzień podopiecznym organizacji. W nich odbywają się zajęcia edukacyjne, spotkania i szkolenia. Ponadto, został pomalowany cały korytarz w placówce. Do pomocy przyłączyli się również podopieczni organizacji, którzy dzielnie wspierali pracowników. Wolontariusze bardzo chętnie integrowali się z podopiecznymi, którzy dzielili się swoimi spostrzeżeniami na temat ich codziennego życia w Stowarzyszeniu. Dzięki temu obie strony mogły się lepiej poznać i wymienić doświadczeniami.

Dziękujemy pracownikom Banku BGŻ BNP Paribas za dobrze wykonaną pracę i radość, którą wnieśli w serca podopiecznych. Ten wspólnie spędzony czas pozostanie na długo w naszej pamięci.

Głównym celem Stowarzyszenia jest stworzenie przyjaznych warunków dla wzrostu, rozwoju i życia dzieci, nastolatków i dorosłych z problemami emocjonalnymi oraz pomoc osobom z niepełnosprawnością. Stowarzyszenie SPOZA aktywnie pomaga potrzebującym zdobywać umiejętności zwiększające ich niezależność w różnych dziedzinach swojego życia.

 

Wesprzyj -GIVE