Edukacja / EducationPomoc socjalna / Income Zdrowie / Health
Instagram Facebook Linkedin Twitter Youtube

WOLONTARIAT 3M POLAND W HELENOWIE

22 października 2016 roku odbyła się akcja wolontariacka firmy 3M Poland z udziałem pracowników i ich dzieci.  70 osób wsparło HELENÓW – największą instytucję pomagającą dzieciom niepełnosprawnym na Mazowszu. Organizacja ta stanowi kompleks placówek rehabilitacyjnych, edukacyjnych i opiekuńczych dla ok. 200 dzieci i młodzieży. Wolontariusze wykonali prace remontowe i porządkowe (malowanie desek na ogrodzenie, przygotowywanie drewna na opał, porządkowanie magazynu i terenu na zewnątrz, grabienie liści, oczyszczanie klombów, mycie okien, etc.). W czasie kiedy rodzice dzielnie pracowali, dzieci mogły wziąć udział w warsztatach artystycznych, podczas których tworzyli barwne mandale i charytatywne kartki świąteczne. Na koniec wszyscy pracownicy wraz z dziećmi przygotowali własnoręcznie wykonane podarunki dla małych podopiecznych przebywających w placówkach.

Pomimo niesprzyjającej aury pogodowej wolontariusze firmy 3M Poland nie tylko licznie pojawili się w dniu eventu, lecz także wykazali się ogromnym zaangażowaniem i entuzjazmem. Dziękujemy i jesteśmy przekonani, że inicjatywa wpłynie na poprawę życia podopiecznych oraz udogodni im funkcjonowanie. Liczymy na to, że powodzenie tej akcji przyniesie inspirację do kolejnych działań i propozycje nowych inicjatyw pracowników.

 

W sierpniu 2018 roku Fundacja United Way Polska połączyła się z Fundacją Znajdź Pomoc.
Aktualna strona internetowa Fundacji wygaśnie w dniu potwierdzenia nowego wpisu organizacji do KRS.
Zachęcamy do odwiedzenia nowej strony: www.znajdzpomoc.pl

—————

In August 2018, the United Way Polska Foundation merged with the Find Help Foundation.
The current Foundation website will expire on the day of confirmation of the new organization entry to the National Court Register.
We encourage you to visit the new website: www.znajdzpomoc.pl

Wesprzyj -GIVE