Edukacja / EducationPomoc socjalna / Income Zdrowie / Health
Instagram Facebook Linkedin Twitter Youtube

“WIOSNĄ SERCA ROSNĄ!” – zbiórka darów dla Potrzebujących

Zbliża się Wielkanoc i z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Firmy do udziału w naszej tegorocznej akcji wolontariatu pracowniczego pod hasłem WIOSNĄ SERCA ROSNĄ!

Mobilizujemy wszystkich pracowników do przeprowadzenia w siedzibie firmy zbiórki żywności dla podopiecznych Poradni „Pokonaj kryzys”:

1.Rodzin z dziećmi znajdujących się w trudnej sytuacji życiowo-materialnej

2.Seniorów borykających się z osamotnieniem i problemami zdrowotnymi

Co może zawierać paczka?

Zachęcamy do przekazywania produktów, które mają długi termin przydatności do spożycia i nie wymagają przechowywania w lodówce, takich jak: oleje, makarony, ryże, kasze, mąki, cukier, dodatki do ciast, herbata, kawa, warzywa konserwowe, dania w słoikach, ale także artykułów spożywczych, które kojarzą się ze Świętami Wielkanocnymi: babki wielkanocne, ciasta pakowane, barszcz biały w kartonie.

Proponujemy przeprowadzenie ogólnej zbiorki produktów żywnościowych lub pracownicy mogą samodzielnie przygotować i przekazać paczki konkretnym podopiecznym na wielkanocnym spotkaniu.

Za transport darów do siedziby Fundacji odpowiada Darczyńca. Nasi wolontariusze przygotują paczki, które przekażą najbardziej Potrzebującym.

Zgłoszenia do udziału w akcji prosimy nadsyłać do 16 marca 2018 do Lucyny Kraśkiewicz na adres: l.kraskiewicz@unitedway.pl lub pod numerem telefonu: (22) 621 28 09, wew. 12 lub (0) 530 503 239.

Wesprzyj -GIVE