Edukacja / EducationPomoc socjalna / Income Zdrowie / Health
Instagram Facebook Linkedin Twitter Youtube

“WIOSNĄ SERCA ROSNĄ!” – zbiórka darów dla Potrzebujących

Zbliża się Wielkanoc i z tej okazji chcielibyśmy zaprosić Firmy do udziału w naszej tegorocznej akcji wolontariatu pracowniczego pod hasłem WIOSNĄ SERCA ROSNĄ!

Mobilizujemy wszystkich pracowników do przeprowadzenia w siedzibie firmy zbiórki żywności dla podopiecznych Poradni „Pokonaj kryzys”:

1.Rodzin z dziećmi znajdujących się w trudnej sytuacji życiowo-materialnej

2.Seniorów borykających się z osamotnieniem i problemami zdrowotnymi

Co może zawierać paczka?

Zachęcamy do przekazywania produktów, które mają długi termin przydatności do spożycia i nie wymagają przechowywania w lodówce, takich jak: oleje, makarony, ryże, kasze, mąki, cukier, dodatki do ciast, herbata, kawa, warzywa konserwowe, dania w słoikach, ale także artykułów spożywczych, które kojarzą się ze Świętami Wielkanocnymi: babki wielkanocne, ciasta pakowane, barszcz biały w kartonie.

Proponujemy przeprowadzenie ogólnej zbiorki produktów żywnościowych lub pracownicy mogą samodzielnie przygotować i przekazać paczki konkretnym podopiecznym na wielkanocnym spotkaniu.

Za transport darów do siedziby Fundacji odpowiada Darczyńca. Nasi wolontariusze przygotują paczki, które przekażą najbardziej Potrzebującym.

Zgłoszenia do udziału w akcji prosimy nadsyłać do 16 marca 2018 do Lucyny Kraśkiewicz na adres: l.kraskiewicz@unitedway.pl lub pod numerem telefonu: (22) 621 28 09, wew. 12 lub (0) 530 503 239.

W sierpniu 2018 roku Fundacja United Way Polska połączyła się z Fundacją Znajdź Pomoc.
Aktualna strona internetowa Fundacji wygaśnie w dniu potwierdzenia nowego wpisu organizacji do KRS.
Zachęcamy do odwiedzenia nowej strony: www.znajdzpomoc.pl

—————

In August 2018, the United Way Polska Foundation merged with the Find Help Foundation.
The current Foundation website will expire on the day of confirmation of the new organization entry to the National Court Register.
We encourage you to visit the new website: www.znajdzpomoc.pl

Wesprzyj -GIVE