Edukacja / EducationPomoc socjalna / Income Zdrowie / Health
Instagram Facebook Linkedin Twitter Youtube

Warsztaty kreatywne w Ognisku Grochów

12 grudnia 2017r. odbyły się warsztaty kreatywne w Ognisku Grochów w Warszawie. W zajęciach wzięli udział pracownicy firmy FedEx Express, dzieci, rodzice i seniorzy z klubu Wrzos. Warsztaty odbywały się w 4 sekcjach (artystyczna, kulinarna, dekoracyjna i organizacyjna). Każda z grup przygotowywała wytwory na spotkanie świąteczne. Sekcja artystyczna pracowała nad występem jasełkowym, sekcja dekoracyjna tworzyła przepiękne ozdoby świąteczne na stół wigilijny, kulinarna przygotowywała potrawy, a organizacyjna pilnowała, aby wszystkie te działania były skoordynowane. Wolontariusze z firmy FedEx Express pomagali dzieciom podczas ich kreatywnej pracy. Na koniec wszyscy obejrzeli spektakl jasełkowy, w którym występowali również pracownicy firmy FedEx Express.

Dziękujemy pracownikom firmy FedEx Express za zaangażowanie podczas warsztatów.

We współpracy z firmą FedEx Express realizujemy działania wspierające rodziny z trudnościami w wypełnianiu obowiązków opiekuńczych i wychowawczych. W ramach aktywności odbywają się m.in.: konsultacje dla rodziców, wycieczki i zajęcia edukacyjne, działania pedagogiczne na ulicy, akcje wolontariatu pracowników FedEx Express.

W sierpniu 2018 roku Fundacja United Way Polska połączyła się z Fundacją Znajdź Pomoc.
Aktualna strona internetowa Fundacji wygaśnie w dniu potwierdzenia nowego wpisu organizacji do KRS.
Zachęcamy do odwiedzenia nowej strony: www.znajdzpomoc.pl

—————

In August 2018, the United Way Polska Foundation merged with the Find Help Foundation.
The current Foundation website will expire on the day of confirmation of the new organization entry to the National Court Register.
We encourage you to visit the new website: www.znajdzpomoc.pl

Wesprzyj -GIVE