Edukacja / EducationPomoc socjalna / Income Zdrowie / Health
Instagram Facebook Linkedin Twitter Youtube

United Business Development S.A. Partnerem Fundacji United Way Polska

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że firma United Business Development S.A. została Partnerem Fundacji United Way Polska. W skład Rady Nadzorczej Fundacji United Way Polska weszli: Peter Strupp – Prezes Zarządu UBD S.A. oraz Sandra Samson-Muszyńska – Dyrektor Zarządzająca UBD S.A.

UBD SA od 1994 roku pomaga klientom zmieniać ich organizacje na lepsze. Poszerza świadomość i wiedzę na każdym poziomie organizacji, wdraża najlepsze praktyki i rozwija umiejętności, by wspierać firmy w Polsce w budowaniu konstruktywnej kultury, która sprzyja wynikom i ludziom. Posiada zespół trenerów, konsultantów i specjalistów, który rozumie zarówno wyzwania organizacji, jak i wynikające z nich wyzwania i potrzeby poszczególnych pracowników. Specjalizuje się w szkoleniach, badaniach i wdrażaniu umiejętności w obszarach przywództwa, sprzedaży i obsługi klienta.

Jesteśmy przekonani, że Partnerstwo z firmą United Business Development S.A. da impuls do podejmowania skutecznych działań na rzecz osób potrzebujących.

Więcej na temat Partnerstwa na stronie firmy United Business Development S.A.:

United Way

 

Wesprzyj -GIVE