Edukacja / EducationPomoc socjalna / Income Zdrowie / Health
Instagram Facebook Linkedin Twitter Youtube

Relacja z wernisażu wystawy “Wędrująca galeria nikifory”

W piątek 10 kwietnia odbył się uroczysty wernisaż wystawy „Wędrująca galeria nikifory”. Przepięknie prezentujące się obrazy w profesjonalnej aranżacji wprowadziły wszystkich gości w wyjątkowy nastrój. Dodatkowo otwarcie wystawy uświetnił koncert znakomitej wokalistki Agnieszki Kowalczyk
w towarzystwie Witka Górala. Tradycyjnie po zakończeniu części oficjalnej, odbyła się aukcja obrazów, w której wylicytowanych zostało 7 prac. Środki z aukcji przeznaczone zostaną na wsparcie Programu Nikifory i dalszy rozwój talentów artystycznych. Bardzo dziękujemy za hojność.

Dziękujemy za przybycie wszystkim gościom, a w szczególności artystom: Pani Iwonie Radziwoniuk z Mazurskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Kętrzynie, Panu Michałowi Florczakowi z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Sochaczewie i Panu Pawłowi Garncorzowi, laureatowi wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Panu Witoldowi Kon – Dyrektorowi Biblioteki im. Stanisława Staszica w Dzielnicy Bielany przy ulicy Duracza 19 w Warszawie, Panu Tomaszowi Mencinie – Burmistrzowi Dzielnicy Bielany, za umożliwienie zorganizowania wystawy. Dziękujemy Robertowi Jasiakowi i „Wspieraj kulturę” za otoczenie opieką wystawy i objęcie jej patronatem, a także Pani Agnieszce Kowalczyk – wokalistce, która swoim wyjątkowym głosem umiliła czas przybyłym gościom podczas wernisażu.

Wystawę oglądać można do 19 maja w Bibliotece Publicznej im. Stanisława Staszica przy ulicy Duracza 19 na Bielanach w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do zwiedzania wystawy!

 

W sierpniu 2018 roku Fundacja United Way Polska połączyła się z Fundacją Znajdź Pomoc.
Aktualna strona internetowa Fundacji wygaśnie w dniu potwierdzenia nowego wpisu organizacji do KRS.
Zachęcamy do odwiedzenia nowej strony: www.znajdzpomoc.pl

—————

In August 2018, the United Way Polska Foundation merged with the Find Help Foundation.
The current Foundation website will expire on the day of confirmation of the new organization entry to the National Court Register.
We encourage you to visit the new website: www.znajdzpomoc.pl

Wesprzyj -GIVE