Edukacja / EducationPomoc socjalna / Income Zdrowie / Health
Instagram Facebook Linkedin Twitter Youtube

Relacja z wernisażu wystawy “Wędrująca galeria nikifory”

W piątek 10 kwietnia odbył się uroczysty wernisaż wystawy „Wędrująca galeria nikifory”. Przepięknie prezentujące się obrazy w profesjonalnej aranżacji wprowadziły wszystkich gości w wyjątkowy nastrój. Dodatkowo otwarcie wystawy uświetnił koncert znakomitej wokalistki Agnieszki Kowalczyk
w towarzystwie Witka Górala. Tradycyjnie po zakończeniu części oficjalnej, odbyła się aukcja obrazów, w której wylicytowanych zostało 7 prac. Środki z aukcji przeznaczone zostaną na wsparcie Programu Nikifory i dalszy rozwój talentów artystycznych. Bardzo dziękujemy za hojność.

Dziękujemy za przybycie wszystkim gościom, a w szczególności artystom: Pani Iwonie Radziwoniuk z Mazurskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Kętrzynie, Panu Michałowi Florczakowi z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Sochaczewie i Panu Pawłowi Garncorzowi, laureatowi wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy Panu Witoldowi Kon – Dyrektorowi Biblioteki im. Stanisława Staszica w Dzielnicy Bielany przy ulicy Duracza 19 w Warszawie, Panu Tomaszowi Mencinie – Burmistrzowi Dzielnicy Bielany, za umożliwienie zorganizowania wystawy. Dziękujemy Robertowi Jasiakowi i „Wspieraj kulturę” za otoczenie opieką wystawy i objęcie jej patronatem, a także Pani Agnieszce Kowalczyk – wokalistce, która swoim wyjątkowym głosem umiliła czas przybyłym gościom podczas wernisażu.

Wystawę oglądać można do 19 maja w Bibliotece Publicznej im. Stanisława Staszica przy ulicy Duracza 19 na Bielanach w Warszawie. Serdecznie zapraszamy do zwiedzania wystawy!

 

Wesprzyj -GIVE