Masz problem? Nie wiesz jak go rozwiązać? Potrzebujesz pomocy?

Zgłoś się do Poradni “Pokonaj Kryzys”! Specjaliści udzielą odpowiedzi na każde Twoje pytanie, pomogą rozwiązać problem, będą z Tobą tak długo, jak to tylko będzie konieczne!

Poradnia „Pokonaj Kryzys” zaczęła swoje działanie w 2011 roku dzięki wsparciu Fundacji General Electric. Swoją opieką otoczyła ponad 400 osób, które borykały się z wieloma problemami: koniecznością zakupu protez, wózków, leczeniem za granicą, mobbingiem czy chorobami dzieci. Służymy pomocą każdemu, kto jej potrzebuje. Do Państwa dyspozycji  mamy pomoc psychologa.

Poniżej znajdą Państwo aktualną informację o dyżurach w Poradni. Do konsultantów prowadzimy zapisy telefoniczne. Pod numerem 22 621 28 09 uzyskają Państwo informację o wolnych terminach. Prosimy o kontakt. Informujemy, że konsultacje ze specjalistami są prowadzone bezpłatnie i skierowane dla osób w trudnej sytuacji życiowej.

Dla pacjentów leczących się na nowotwory i ich bliskich – warto zapoznać się z Poradnikami Fundacji Tam i z powrotem. Poradniki do pobrania.

Sprawdź godziny przyjęć i zapisz się na konsultację