Fundacja United Way Polska 

siedziba i korespondencja

al. Rzeczypospolitej 2, lok U-2
(domofon 202, kl III, 1 piętro)
02-972 Warszawa
tel./fax: (+48) 22 621 28 09 (alternatywnie 22 622 60 00)
biuro@unitedway.plwww.unitedway.pl
KRS: 0000071715, NIP: 527-12-48-329
REGON: 011915834

adres do umieszczania na fakturach

ul. Poprawna 141A, 03-984 Warszawa

Konta w Idea Banku SA:
Fundacja United Way Polska
PLN: 33 1950 0001 2006 0014 8533 0002
USD: 65 1950 0001 2006 0014 8533 0008
EUR: 92 1950 0001 2006 0014 8533 0007
SWIFT: IEEAPLPA

 

.

ZARZĄD

zjęcie portretowe Maja SurowiczMaja Surowicz
Prezes Zarządu
m.surowicz@unitedway.pl
zdjecie portretowe Rafał BiłyjRafał Biłyj
Członek Zarządu

PRACOWNICY

zdjecie portretoweAleksandra Będziak
Podopieczni
662 598 218
a.bedziak@unitedway.pl
zdjecie portretoweKarolina Mirowska
Projekty
k.mirowska@unitedway.pl
Daria-MichalikDaria Michalik
Asystent ds. Projektów
d.michalik@unitedway.pl
Maria Ciarka zdjęcie portretoweMaria Ciarka
Partnerzy biznesowi, komunikacja, fundraising
530 503 239
m.ciarka@unitedway.pl

ADMINISTRACJA

Maria Wójtowicz portretowe zdjecieMaria Wójtowicz
Biuro, Administracja

m.wojtowicz@unitedway.pl
Dariusz Bałuk zdjęcie portretoweDariusz Bałuk
Koordynator ds. IT, Webu, Grafiki
Zajęcia komputerowe
d.baluk@unitedway.pl

SPECJALIŚCI

Dorota Dziemdziela zdjęcie portretoweDorota Dziemdziela
Psychoterapeutka
psycholog@unitedway.pl
zdjecie portretoweNatalia Gretzyngier
streetworker
n.gretzyngier@unitedway.pl

URLOPY I ZWOLNIENIA

Weronika Błaszczyk-Pyć zdjęcie portretoweWeronika Błaszczyk-Pyć
Koordynator Obszaru Pomoc Społeczna
Małgorzata Domińska zdjęcie portretoweMałgorzata Domińska
Koordynator ds. Społecznych
Koordynator Obszaru Edukacja