Fundacja United Way Polska 

ul. Poprawna 141A, 03-984 Warszawa
tel./fax: (+48) 22 621 28 09 (alternatywnie 22 622 60 00)
biuro@unitedway.plwww.unitedway.pl
KRS: 0000071715, NIP: 527-12-48-329
REGON: 011915834

Zobacz na mapie jak nas znaleźć

Konta w Idea Banku SA:
Fundacja United Way Polska
PLN: 33 1950 0001 2006 0014 8533 0002
USD: 65 1950 0001 2006 0014 8533 0008
EUR: 92 1950 0001 2006 0014 8533 0007
SWIFT: IEEAPLPA

 

.

ZARZĄD

Maja Surowicz zdjęcie portretowe Maja Surowicz
Prezeska Zarządu
m.surowicz@unitedway.pl
662 598 218
22 621 28 09 wew. 15
Agnieszka Wilczek zdjęcie portretowe Agnieszka Wilczek
Członkini Zarządu
Finanse, Administracja
a.wilczek@unitedway.pl
22 621 28 09 wew. 10

PRACOWNICY

Ewa Świerz zdjęcie portretowe Ewa Wojtas (Świerz)
Koordynator
ds. Rozwoju

Koordynator Obszaru Zdrowie
e.wojtas@unitedway.pl
796 205 717
22 621 28 09 wew. 17
Lucyna Kraśkiewicz zdjęcie portretowe Lucyna Kraśkiewicz
Koordynator ds. Współpracy z Biznesem, Fundraisingu i Komunikacji
Koordynator Wolontariatu
l.kraskiewicz@unitedway.pl
530 503 239
22 621 28 09 wew. 12
Ola Szaniawska zdjęcie portretowe Aleksandra Szaniawska
Koordynator ds. Społecznych
Koordynator Obszaru Edukacja

a.szaniawska@unitedway.pl
881 396 864
22 621 28 09 wew. 33
Karolina Mirowska zdjęcie portretowe Karolina Mirowska
Specjalista ds. Koordynacji Projektów Unijnych
k.mirowska@unitedway.pl
884 821 952
22 621 28 09 wew. 18
Emilia Karczmarska zdjęcie portretowe Emilia Karczmarska
Koordynator Obszaru Pomoc Socjalna
e.karczmarska@unitedway.pl
662 598 232
22 621 28 09 wew. 12

ADMINISTRACJA

Maria Wójtowicz zdjęcie portretowe Maria Wójtowicz
Koordynator Biura
m.wojtowicz@unitedway.pl
22 621 28 09..…………………………………………………………….
Dariusz Bałuk zdjęcie portretowe Dariusz Bałuk
Koordynator ds. IT, Webu, Grafiki
Zajęcia komputerowe dla seniorów
d.baluk@unitedway.pl
22 621 28 09 wew. 22

SPECJALIŚCI

Joanna Mila zdjęcie portretowe Joanna Mila
Radca prawny
prawnik@unitedway.pl
Dorota Dziemdziela zdjęcie portretowe Dorota Dziemdziela
Psychoterapeutka
psycholog@unitedway.pl
Anna Rydzewska zdjęcie portretowe Anna Rydzewska
Asystent Rodziny

a.rydzewska@unitedway.pl
795 945 060
zdjecie portretowe Natalia Gretzyngier
streetworker
n.gretzyngier@unitedway.pl

URLOPY I ZWOLNIENIA

Weronika Błaszczyk-Pyć zdjęcie portretowe Weronika Błaszczyk-Pyć
Koordynator Obszaru Pomoc Społeczna
Zastępstwo – Emilia Karczmarska
Maria Ciarka zdjęcie portretowe Maria Ciarka
Koordynatorka ds. Komunikacji oraz Fundraisingu
Zastępstwo – Lucyna Kraśkiewicz
Małgorzata Domińska zdjęcie portretowe Małgorzata Domińska
Koordynator ds. Społecznych
Koordynator Obszaru Edukacja
Zastępstwo – Aleksandra Szaniawska