Edukacja / EducationPomoc socjalna / Income Zdrowie / Health
Instagram Facebook Linkedin Twitter Youtube

Dzień wolontariatu Lenovo w TPD Praga – Południe

13 kwietnia 2018r. odbyła się wyjątkowa akcja wolontariatu Pracowników Lenovo w Towarzystwie Przyjaciół Dzieci Praga – Południe w Warszawie. Na wstępie Prezes Oddziału TPD – Sylwester Nowak opowiedział pracownikom o specyfice placówki i o korzystających z niej na co dzień dzieciach i młodzieży.
Następnie podzielono 15 pracowników na grupy i zadania.
Z radością i ogromnym zaangażowaniem wolontariusze ruszyli
do prac remontowych, ogrodowych i naprawczych. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Do wyboru było: malowanie sprzętu sportowo-animacyjnego na terenie ogrodu i ogrodzenia, odświeżenie i naprawa dziecięcych rowerów, posadzenie roślin i przekopanie grządek w ogródkach, pomoc w rozstawieniu namiotu i grilla ogrodowego. Wszyscy pracownicy z niezwykłym zapałem pracowali na rzecz placówki. Po wszystkich zrealizowanych działaniach przyszła pora na odpoczynek i wspólnego grilla na świeżym powietrzu.

Ponadto dzięki funduszom od Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. udało nam się postawić na terenie ogrodu piękny zielony magazyn, w którym będzie magazynowany sprzęt sportowo-animacyjny dla dzieci.

Z całego serca dziękujemy Pracownikom Lenovo za tak wspaniałą inicjatywę na rzecz wsparcia dzieci i młodzieży z warszawskiej Pragi Południe!

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia 🙂

Wesprzyj -GIVE