Edukacja / EducationPomoc socjalna / Income Zdrowie / Health
Instagram Facebook Linkedin Twitter Youtube

Dni Kariery – Lenovo IT Program

W tym roku kontynuujemy projekt “Lenovo IT Program”. Jego beneficjentami są dzieci z rodzin dysfunkcyjnych, zagrożonych wykluczeniem społecznym i cyfrowym. Projekt jest również poświęcony dzieciom z ubogich rodzin, bez komputera i rodzicom, którzy nie mają umiejętności IT, ani wiedzy na temat bezpiecznego korzystania z Internetu.

Na początku grudnia 2017r. pracownicy firmy Lenovo przeprowadzili Dni Kariery dla klas siódmych Szkoły Podstawowej nr 255 im. Cypriana Kamila Norwida w Warszawie. Były to dwa dni warsztatów i zabaw edukacyjnych, dzięki którym dzieci mogły zrozumieć jakie są ich mocne strony i na ich podstawie wytyczać swoją drogę kariery. Wolontariusze opowiedzieli dzieciom o ścieżce kariery w firmie Lenovo. Dzieci mogły dowiedzieć się jak zostać programistą i jak kierować swoimi predyspozycjami, żeby w przyszłości stały się podstawą do wykonywania zawodu.

Dziękujemy pracownikom firmy Lenovo za przeprowadzenie edukacyjnych warsztatów dla dzieci.

W sierpniu 2018 roku Fundacja United Way Polska połączyła się z Fundacją Znajdź Pomoc.
Aktualna strona internetowa Fundacji wygaśnie w dniu potwierdzenia nowego wpisu organizacji do KRS.
Zachęcamy do odwiedzenia nowej strony: www.znajdzpomoc.pl

—————

In August 2018, the United Way Polska Foundation merged with the Find Help Foundation.
The current Foundation website will expire on the day of confirmation of the new organization entry to the National Court Register.
We encourage you to visit the new website: www.znajdzpomoc.pl

Wesprzyj -GIVE