Edukacja / EducationPomoc socjalna / Income Zdrowie / Health
Instagram Facebook Linkedin Twitter Youtube

BEZPŁATNE SZKOLENIE-STREETWORKING NA RZECZ DZIECI!!!!

Fundacja United Way Polska serdecznie zaprasza wszystkich chętnych pragnących rozpocząć pracę pedagoga ulicy oraz tych, którzy już pracują z młodzieżą i dziećmi na podwórkach, na BEZPŁATNE szkolenie streetworkingowe.

Szkolenie będzie się składać z 5 spotkań, podczas których odbędą się zarówno warsztaty teoretyczne jak i praktyczne. W części teoretycznej  uczestnicy dowiedzą się czym jest streetworking, do kogo jest skierowany, jakie są metody pracy z grupą oraz z jakimi trudnościami wiąże się ta praca. Podczas części praktycznej, uczestnicy wraz z prowadzącym, wyjdą na praskie podwórka, gdzie będą mieli możliwość wykorzystania zdobytej wiedzy i sprawdzenia swoich umiejętności w bezpośredniej pracy z dziećmi.

Terminy i miejsca spotkań:

13 maja 2017 r. (sobota) g. 10-18, Centrum Aktywności Lokalnej ul. Paca 40

21 maja 2017r. (niedziela) g. 10-14, warsztaty praktyczne w terenie

27 maja 2017 r. (sobota) g. 10-18, Centrum Aktywności Lokalnej ul. Paca 40

28 maja 2017 r. (niedziela) g. 8-17, warsztaty praktyczne w terenie

3 czerwca 2017r. (sobota) g. 10-18, Centrum Aktywności Lokalnej ul. Paca 40

 

Warsztaty poprowadzi Karol Kołbyk – doświadczony trener, pedagog, streetworker, uczestnik wielu szkoleń i konferencji na temat streetworkingu, współpracuje z organizacjami pozarządowymi
i samorządami lokalnymi w kwestii profilaktyki społecznej, koordynator placówki wsparcia dziennego.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat.

Szkolenie dla streetworkerów odbędzie się w ramach projektu „Partnerstwo dla Dzieci Pragi-Południe 2.0.”, współfinansowanego przez m. st. Warszawa.

Osoby zainteresowane udziałem, prosimy o kontakt z Aleksandrą Szaniawską: a.szaniawska@unitedway.pl  lub pod numerem telefonu: 22  621 28 09/884 821 952

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Wesprzyj -GIVE